Blíží se deváté E-commerce forum. Tradiční konference nese podtitul Eshopy na rozcestí

ecommerce

Konference E-commerce forum se vypracovala v uznávanou a oblíbenou akci nejen mezi majiteli a provozovateli e-shopů, ale i mezi zájemci z marketingu, logistiky, financí a řady dalších oblastí. Letos se představí již podeváté a pořadatelé připravili pestrý program.

 

Konference se pro letošek vrací do příjemných prostorů hotelu Atlantis, který se nachází v Rozdrojovicích na okraji Brna, v těsné blízkosti Brněnské přehrady, kde se E-commerce forum konalo už v roce 2014.

 

„Tradiční konferenci jsme chtěli dále rozšířit, a proto naše koncepce dává velký prostor k networkingu. Účastníci budou letos mít větší výběr přednášek a workshopů, stejně jako řadu příležitostí k setkávání a diskusím”  přibližuje výkonný ředitel pořádající asociace ADMEZ Tomáš Hájek.

 

Na své si přijdou jak manažeři či majitelé eshopů, tak marketéři a všichni ostatní, kteří se pohybují v oblasti ecommerce. Konference se uskuteční ve čtvrtek a pátek 9. a 10. 6. 2016. Bude opět tvořena společným blokem přednášek a poté čtyřmi paralelními sekcemi workshopů nebo prezentací, ze kterých si bude každý účastník bude moci vybrat ty, které ho nejvíce zajímají.
Mezi řečníky se objeví řada zajímavých jmen. Radomír Vychodil (Alza.cz) se například pokusí v posluchačích vzbudit pochybnosti o zažitých způsobech online kampaní a Tomáš Jindříšek (DARK SIDE) pohovoří o důležitosti značky v e-commerce, ale také o nebezpečí její přehnané podpory. Martin Šauer (Balíkobot) poradí, jak při expedici balíků eshopu ušetřit třetinu ceny.
Celkem se na konferenci objeví přes 25 řečníků či vedoucích workshopů. Rozeberou do detailu různá témata týkající se online byznysu: affiliate marketing (Vladan Hejnic, VIVnetworks), kreativitu (Jan Havlíček, DARK SIDE), e-mailing (Nhung Nguyen, Sazka), věrnostní programy (Radek Hrachovec), tvorbu obsahu (Marek Mencl, pábení.cz), logistiku (Ondřej Vaňha, DPD), pronikání na zahraniční trhy (Ondřej Klega, Acomware) a další.
Samozřejmostí bude dostatek dobrého jídla a pití a na závěr prvního dne afterparty s vínem a cimbálovou muzikou, kde bude velký prostor pro individuální diskuze.

„I pro letošní rok jsme chtěli konferenci něčím ozvláštnit. V rámci programu proběhne panelová diskuze na téma Péče o zákazníka e-shopu,” doplňuje program konference Tomáš Jindříšek, Managing Director pořádající agentury DARK SIDE.

Pořadateli konferenci jsou ADMEZ, DARK SIDE a NetDirect, generálním partnerem akce je specialista na internetový marketing společnost SUN Marketing.

„Naše e-shopy stále zdokonalujeme, používáme nové technologie a sledujeme trendy. Klientům poskytujeme maximální podporu a nepřetržitě je informujeme o novinkách v oboru. Konference E-commerce forum, kterou letos spolupořádáme, je ideální příležitostí, jak naše zkušenosti osobně předat mnoha lidem najednou. A proto jsme do toho šli.“ komentuje Marek Krška, obchodní a marketingový ředitel NetDirectu.

Pokud se zaregistrujete do 25. 5. 2016, je cena vstupenky 3900 Kč bez DPH. Od 26. 5. 2016 pak činí cena registrace 4900 Kč bez DPH.

Registraci můžete provést na stránce www.ecommerceforum.cz, na které najdete také kompletní program nebo informace o dalších možnostech ubytování v blízkém okolí místa konání konference.

Komentáře