Konference WebTop100: To nejlepší z digitálního marketingu pro byznys

konference-webtop100-hala

Již 15. ročník konference zaměřené na online marketing nabídne i letos přehled aktuálních trendů v oboru, představí návštěvníkům případové studie a nabídne inspiraci pro digitální marketing malých, ale i větších firem.

Pořadatelé slibují během jediného dne více jak 20 špičkových odborníků, kteří se v rámci prezentací podělí o své know-how, co se marketingu a jeho trendů týče.

Těšit se tak můžete třeba na příspěvek:

  • Jak vstoupit do online prostředí a nepošlapat si offline od marketingových zástupců společnosti Tescoma, kteří Vám poradí, jak skloubit existenci eshopu s distributorskou sítí kamenných prodejen.
  • Další zajímavou přednáškou je Youtubeři blogeři a influenceři – jejich role v komunikaci a budování značky, kde se dozvíte, jak cílit na mladou generaci, která je imunní vůči klasické reklamě, na jaké platformy se zaměřit a jakých postupů využít.
  • O brand managementu si zase poslechnete na přednášce Repositioning v době digitální od brand managera Plzeňského Prazdroje, Milana Fořta, který Vám poradí, jak na repositioning a na jeho vyhodnocení.
  • Neméně zajímavou jistě bude i prezentace Jak udělat z návštěvníka zákazníka pomocí obsahu od zástupců společnosti Feedo, kteří se zaměří na komunitu maminek a na to, jak z nich pomocí sociálních sítí udělat nové zákazníky.

Tohle všechno a mnohem víc se můžete dozvědět už 15. 11. 2016 v Grandior Hotel Prague na Praze

Pro kompletní program a více informací či pro registraci navštivte stránky www.webtop100.cz

konference-webtop100

 

Zdroj informace a obrázků: www.webtop100.cz

Komentáře