Taťána Gregor Brzobohatá se zamilovala do prémiové řady notebooků HP

PRAHA, 29. června 2017 – Ambasadorkou prémiového portfolia HP se stala Miss World Taťána Gregor Brzobohatá. Spojení krásy a funkčního designu se snoubí i v kampani, kde konvertibl HP Spectre x360 doprovází Taťánu jejími každodenními úkoly. Z jednoho zařízení snadno vytvoří notebook na vyřizování pracovních emailů i tablet ideální pro prohlížení fotografií. Tablet je možné postavit ve stylu stan a užít si tak sledování videí. Obrázky i text jednoduše upraví na displeji díky dotykovému ovládání a aktivnímu peru. HP Spectre x360 pomáhá v jednotlivých životních situacích lidem stejně tak jako Taťáně.

Výrobci počítačů už se nespoléhají jen na pořádný výkon, ale i na praktickou a designovou stránku počítačů. „Lehký notebook nebo konvertibl, který spojuje funkce počítače a tabletu, si našly místo i v kabelkách. HP si proto vybralo pro své prémiové produkty ambasadorku Taťánu Gregor Brzobohatou, která je nejen krásnou topmodelkou, ale i herečkou a filantropkou,” říká Erika Lindauerová, generální ředitelka HP Inc. pro Českou republiku a Slovensko. Sama Taťána ke spolupráci dodává: „Precizně a stylově zpracovaný notebook nově definuje požadavky, které i já očekávám od moderních technologií. Konvertibl HP Spectre x360 představuje zcela nové možnosti práce s přenosným zařízením. Zamilovala jsem se.” Kampaň byla spuštěna 19. června. Obchodním partnerem kampaně je největší prodejce IT technologií v ČR, Alza.cz. Více informací o produktech se mohou zákazníci dozvědět na stránkách www.alza.cz/hp-premium.

 

Protože každodenní život přináší různé situace, prémiová kampaň HP má i další rozměr, a tím je ten lidský. Díky HP ENVY bude věnován finanční dar nadaci Krása pomoci. V rámci kampaně proběhne na Aukro.cz dražba notebooku HP ENVY, jejíž výtěžek bude věnován těm, kteří to nejvíce potřebují. Dražit se bude notebook z prémiové řady HP ENVY, jehož vyvolávací cena je stanovena na 20 000 Kč.

 

Produkty v nové kampani

Notebook HP ENVY 13

HP ENVY 13 je díky svému výkonu a produktivitě ideálním společníkem na cestách. Odolné kovové tělo, které je k dostání ve stříbrné a zlaté barvě, spolu s elegantním hranatým podpěrným pantem umožňují lepší cirkulaci vzduchu i pohodlnější psaní na klávesnici. HP ENVY jsou vybaveny UHD displejem s více než 8 miliony pixely, čtyřmi reproduktory se samostatnými zesilovači a HD WDR kamerou s širokými pozorovacími úhly, díky kterým se stírá hranice mezi tvořivostí a zábavou. Volitelný HP Secure Pad se zabudovanou čtečkou otisků prstů a Windows Hello přináší uživatelsky pohodlné prvky zabezpečení a jistotu, že budou výtvory vaší fantazie pod lepší ochranou. HP ENVY umožní pohodlný multitasking díky nejnovějším procesorům Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5 a Intel® Core™ i7. Volitelná dedikovaná grafika od společnosti NVIDIA® potom přidává skvělé rozlišení, reakční dobu i barvy pro foto a videoeditory.

Konvertibl HP Spectre x360

Produkt HP Spectre x360 je možné otočit až o 360 stupňů, jak název napovídá, a rázem tak vytvořit z malého 15,6’’ notebooku tablet. Baterie s větší kapacitou umožňuje provoz po dobu až 12 hodin 45 minut, zatímco pohání 4K displej s miniaturními okraji. Nový HP Spectre x360 má nejnovější procesor Intel® Core™, vysoce účinnou grafiku NVIDIA® GeForce® 940MX, přidává dva nové přední reproduktory vyladěné společností Bang & Olufsen pro skvělý audio zážitek a IR kameru pro Windows Hello.

Konvertibl HP ENVY x360

Konvertibilní zařízení HP ENVY x360 s úhlopříčkou 15,6” umožňuje stejně jako HP Spectre x360 pracovat v rozhraní laptopu nebo tabletu. Displej s minimálními okraji, tělo z jednoho kusu hliníku a ladné a pevné panty s hladkým chodem nabízí kvalitu a odolnost v jakémkoliv módu i v jakékoliv barvě – modely s procesory Intel jsou k dostání ve stříbrné a modely s procesory AMD v popelavě černé. Displej je připravený pro práci s digitálním perem nebo pro streamování videí. HP ENVY x360 nabízí osvědčený výkon a bohatý výběr vybavení. Uživatelé tak mohou pracovat na řadě úkolů a se spoustou aplikací najednou díky nejnovějším procesorům Intel® Core™ i5 a Intel® Core™ i7 a AMD A9 a A124.5 a až 16GB DDR paměti.

 

O společnosti HP Inc.

Společnost HP Inc. vytváří technologie, které usnadňují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia tiskáren, počítačů, mobilních zařízení, řešení a služeb vytváříme zážitky, které ohromí. Více informací o HP Inc. naleznete na http://www.hp.com.

 

Taťána Gregor Brzobohatá (29)

Miss World, topmodelka, dlouholetý lídr neziskové organizace Krása pomoci podporující seniory. Patří mezi přední influencery dnešní mladé generace a reprezentuje český neziskový sektor v OSN.

O Nadaci Krása pomoci

Nadace Taťány Kuchařové – Krása pomoci již od roku 2008 pomáhá seniorům. Naší vizí je, aby senioři mohli žít doma a důstojně, co nejdéle to je možné. Předcházíme ústavní péči. Dále pracujeme na tom, aby společnost vnímala seniory s respektem. Chceme pracovat na systémové změně, která budete trvalá a zohlední demografický vývoj celé společnosti. Populace stárne a kolem roku 2050 budou tvořit senioři téměř třetinu populace. Na to je třeba se připravit. Spolupracujeme proto s politickým vedením země a prosazujeme legislativní změny, které reagují na demografický vývoj. Naším důležitým posláním je také podpora neziskových organizací, které se seniory pracují. Za dobu našeho fungování jsme rozdělili neziskovým organizacím téměř 30 milionů korun. V roce 2016 se na nás obrátilo okolo 350 lidí, kterým jsme poskytli přes 1500 intervencí.

Více informací o Taťáně naleznete zde: www.tatanakucharova.cz

© 2017 HP Development Company, L.P. Zde uvedené informace podléhají změnám bez upozornění. Jediné záruky k produktům a službám HP jsou výslovně uvedeny v záručních prohlášeních, jež jsou dodávána s příslušnými produkty a službami. Žádné zde uvedené informace by neměly být považovány za další záruku. HP nezodpovídá za případné technické nebo redakční chyby nebo opomenutí.

 

 

Komentáře